ZDENA 

STEHLÍKOVÁ

Dovolte mi, abych se Vám představila. V kolínské pobočce ERA GARANCIA vykonávám činnost makléřky 4,5 roku, ale toto není celková doba po kterou se realitami zaobírám. Vše začalo již před deseti lety při mém pobytu v USA, kde jsem pomáhala své kamarádce s přípravou objektů na prodej, tzv. homestagingem a měla jsem možnost proniknout do systému prodeje realit tam. Naprosto mě to fascinovalo, jak tam realitní "bussines" funguje, jak je efektivní a propracovaný do detailu. Když jsem se vrátila do vlasti a chtěli jsme s manželem koupit byt, čekala mě tvrdá realita střetu s realitním trhem u nás. Hned jsem zaregistrovala několik významých rozdílů a moje přesvědčení o tom, že bych tuto práci někdy chtěla vykonávat, vzalo za své. Tak jsem sama začala nakupovat malometrážní byty určené k rekonstrukci, následně je zrekonstruovala, zařídila a prodávala. V momentu prodeje jsem se opět setkávala s realitní praxí a velmi mě to deprimovalo.

Ovšem sbírala jsem další zkušenosti, jak ohledně stavebně-technických záležitostí nemovitostí, tak samozřejmě i obchodní. Když jsem byla oslovena realitní kanceláří ERA GARANCIA a zjistila, že u nás existují i realitky solidní, poctivé a výborně fungující, řekla jsem si, že zkusím zúročit své předchozí zkušenosti jak z USA, tak z Čech a rozšířím si vědomosti potřebné pro fungování realitního makléře. A musím říci, že nelituji. Vím, že dokáži svým klientům vydělat větší obnos než za který by si byli schopni prodat nemovitost sami a v tom spatřuji hlavní přínos naší práce. Jako přidanou hodnotu samozřejmě vidím ušetření jejich času a zajištění právního procesu tak, aby se nemuseli strachovat o průběh možná nejdražší transakce jejich života. 

Svojí práci jsem si vybrala dobrovolně, baví mě a vyhovuje mi časová flexibilita a neustálé změny, které by pro jiného byly psychickou zátěží. Často musím být i trochu psycholog, protože u většiny obchodů mnohdy vládnou silné emoce. I to je část mé práce, která mě obohacuje a těší mě, pokud se mi podaří vypjaté situace zvládnout a vyřešit. A i to nejnepříjemnější na této práci - obecně špatnou pověst makléřů  - beru jako výzvu. Moje heslo zní: Děláme to jinak, děláme to lépe. 

Za 8 měsíců od vstupního školení se mi podařilo dosáhnout na ocenění "makléř měsíce", nebo-li nejlepší makléř v rámci ERY z celé republiky, což mi zajistilo vstup do tzv. Excellent clubu mezi nejlepší makléře sítě. Tu krátkou dobu, za kterou se mi to podařilo, považuji za svůj velký úspěch a moc si ho cením. 

 

O KANCELÁŘI

Jedna z padesáti poboček ERY v České republice - ERA GARANCIA KOLÍN je kanceláří, která se již mnoho let pravidelně umísťuje na prvním místě v celorepublikovém hodnocení. Jsem velice vděčná, že mohu být součástí výborně fungujícího týmu, který vedou dva erudovaní majitelé - Ing. Hana Malíková a Ing. Václav Kmoch. Naše kancelář funguje v Kolíně již 25 let a její pobočka v Kutné Hoře 5 let.

                                 Kancelář Kolín                                                                     Kancelář Kutná Hora

O SÍTI ERA

V roce 1971 američan Jim Jackson založil v Kansas City společnost ERA Real Estate (Electronic Realty Associates), jednu z dodnes největších a nejstarších realitních společností na světě. Jeho myšlenkou bylo poskytnout na trhu s nemovitostmi služby nejvyšší kvality s využitím nejnovějších technologií. Jako prvním makléř na světě začal Jim Jackson ve svých kancelářích využívat fax pro sdílení zakázek mezi realitními kancelářemi, čímž se stal zakladatelem a průkopníkem novodobého systému realitního trhu. Od té doby ERA pokračuje v roli inovátora především na internetu a dodnes patří mezi lídry v oblasti komunikace, technologií a služeb na realitním trhu.

Mezinárodní společností se ERA stala v roce 1981, kdy byla v Japonsku otevřena první zahraniční pobočka mimo území USA a dnes je v Japonsku se svými více než 500 kancelářemi nejsilnější realitní sítí. Svou evropskou expanzi zahájila ERA již v roce 1993 ve Francii. Dnes je ERA v Evropě nejrychleji rostoucí realitní sítí a působí ve 14-ti evropských zemích, kde provozuje více než 1100 kanceláří. ERA Reality vstoupila do České republiky v roce 2013 a první pobočkou byla naše kolínská ERA Garancia.

ERA má více než 45-ti letou zkušenost s obchodováním s nemovitostmi a know-how silné stabilní společnosti, které je prověřeno desetiletími napříč všemi kontinenty světa. ERA v současné době působí globálně ve 42 zemích světa a spolupracuje s více než 33 000 realitními makléři. V České republice je otevřeno již 50 kanceláří v kterých pracuje 217 makléřů

Od roku 1977 ERA celosvětově podporuje Asociaci svalové dystrofie (MDA). Během této doby darovala téměř 35 miliónů dolarů na pomoc v boji proti neuromuskulárním onemocněním.

Nezávazná konzultace 

Domluvte si se mnou bezplatnou konzultaci. Probereme Vaše záměry, vysvětlím vše co Vás zajímá. Přesvědčím Vás, že jsem pro prodej Vaší nemovitosti ta pravá profesionálka.